ماده 86

0
0

با سلام و عرض خسته نباشید.

ضمن تشکر از شما بابت پاسخگویی به سئوالات کاربران.

– آیا تبصره یک ماده 86 شامل هر نوع پرداخت به شخص حقیقی غیر از کارکنان خود با هر نوع فعالیت و خدمات میباشد، یا خدمات خاصی را در این مورد شامل میگردد؟
به عبارت دیگر، فرض مثال اگر شرکتی ، شخص بنایی را بمدت چند روز و همچنین شخص جوشکاری را بمدت 2 هفته به کار گمارد، مبلغ پرداختی به هر یک از این اشحاص شامل کسر مالیات تلکیفی موضوع میباشد؟؟

– اگر تبصره یک ماده 86 ناظر بر هر نوع فعالیتی توسط شخص حقیقی میگردد، تفاوت آن با ماده 104 قبل از حذف چیست؟!!!

با تشکر مجدد ار لطف و عنایت شما

نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت در اختیار کانون مشاوران مالیاتی پایتخت می باشد.