آخرین اخبار

درباره ما

 چندیست مباحث مالیاتی به یکی از داغ ترین مباحث بین آحاد مردم جامعه بالاخص کاسبان و مدیران شرکت ها تبدیل شده است. تغییر رویکرد دولت نسبت به اخذ مالیات و مالیات ستانی از یک طرف و جهل به قانون از سمت مودیان مالیاتی از سوی دیگر موجب گردیده تا ” مسائل مالیاتی ” به یکی از بزرگترین دغدغه های حال حاضر ایشان تبدیل گردد.

اگر نگاهی به ” مصادیق جرم مالیاتی ” که از ابتدای سال 1395 اجرا گردیده اند را بیاندازید، متوجه عمق مطلب خواهید شد و به این مسائل توجه بیشتری خواهد نمود.

در این راستا کانون مشاوران مالیاتی پایتخت متشکل از کارشناسان و وکلای متخصص در مباحث مالیاتی خدمات ذیل را در بالاترین کیفیت ممکن به مودیان محترم ارائه می نماید:

این طرح بدین صورت است که تمامی تکالیف مالیاتی شما توسط کارشناسان ارشد مالیاتی انجام می گیرد و گزارشات مربوط به انجام امور به سمع و نظر شما میرسد؛ همچنین مشاوره تخصصی در طول مدت قرارداد یکی از مهم ترین خدماتی است که به مشتریان عزیز ارائه می گردد. ما در طرح " پشتیبانی سالیانه مالیاتی " بصورت مدون و برنامه ریزی شده، تمامی امور مالیاتی کسب و کار شما را بصورت کاملاً مکانیزه و دقیق انجام می دهیم بگونه ای که خیال شما از این بابت راحت باشد. • تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی موضوع ماده 169 مکرر • تهیه و ارسال اظهارنامه های مالیات بر ارزش افزوده • تهیه و ارسال اظهارنامه عملکرد • تحریر دفاتر رسمی • حسابداری مالیاتی
پیگیری و انجام امور موقت مالیاتی، همچون: - دریافت گواهینامه مالیات بر ارزش افزوده - ثبت نام کد اقتصادی - تشکیل پرونده مالیات عملکرد و ارزش افزوده - پیگیری مطالبه استرداد مالیات - تحریر لوایح دفاعیه مالیاتی - نظارت مالیاتی بر قراردادهای تجاری
مشاوره تخصصی در زمینه مالیات : - شرکت ها - مشاغل - حقوق - مستغلات - نقل و انتقال - ارث

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

رزومه درخشان کانون مشاوران مالیاتی

 

 پشتیبانی مالیاتی  اشخاص حقیقی

 

پشتیبانی موقت پرونده های مستغلات، ارث، سرقفلی و …

 

 مشاوره تخصصی مالیاتی به مودیان گرامی

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت در اختیار کانون مشاوران مالیاتی پایتخت می باشد.